Ekstremali vasara su longboard riedlentėmis

longboards

longboards

Turbūt kiekvienas ne kartą svajojo gyvenime išbandyti šį tą naujo ir tokio, kas išskirtų jį ar ją iš kitų ar tiesiog sužavėtų taip, kad norėtųsi nuolat siekti kuo didesnių aukštumų pasirinktoje veikloje. Todėl kiekvienas, kas turi bent šiek tiek daugiau laisvo laiko pradeda save realizuoti įvairiuose užsiiėmimuose. Vienus patraukia menai, kitus knygos ar filmai, bet turbūt daugiausia žmonių, o ypač jaunuolių, yra sužavėjęs sportas. Lietuvoje vystomų sporto šakų tikrai netrūksta, vieni renkasi vakarus rajono krepšinio ar futbolo aikštelėse, kiti prakaitavimą sporto salėse, tretieji įvairius sporto būrelius, jogos ar pilateso užsiėmimus. Tačiau yra ir tokių, kuriems įprastų sporto šakų neužtenka ir kuriems norisi išskirtinių pojūčių, kurie laimingi pasijunta ribinėse situacijose jausdami, kaip juos užvaldo adreanalinas. Šuoliai su parašiutu ar šuoliai nuo uolų, skraidymas su sklandytuvais yra jau seniai viesiems žinomi būdai, suteikiantys didelį adreanlino pojūtį, tačiau reikia nepamiršti, kad šios veiklos yra ir labai brangios. Laimei, Lietuvoje jau spėjo ekstremalaus sporto mėgėjų širdis užkariauti pasaulyje jau kelis dešimtmečius gyvuojantis downhill‘as.

Longboardai yra downhill sporto pagrindinės priemonės. Longboardai, tai riedlentės, ilgesnės už įprastas, tai yra siekiančios vieno metro ilgį, ir turinčios šiek tiek kitokią formą. Šių riedlenčių galima įsigyti longboards.lt, arba kiekvienoje specializuotoje ekstremalaus sporto prekių parduotuvėje kartu su kitomis su šiuo sporto susijusiomis prekėmis ir aprangos detalėmis, tokiomis kaip longboard ratukai, šalmai, apsaugos ir specialūs odiniai kostiumai, skirti padidinti nuo kalno besileidžiančių sportininkų aerodinamiką bei apsaugoti juos nuo rimtesnių traumų ir žaisdų. Šis sportas yra itin pavojingas, nes leidžiantis nuo kalno specialiomis trasomis yra išvystomas itin didelis greitis, o ką jau kalbėti apie staigius trasų posūkius ir su longboard riedlentėmis atliekamus triukus, todėl speciali apranka yra būtina kiekvienam downhill‘u užsiimančiam sportininkui. Tačiau nepaisant nemažos traumų tikimybės downhill sportas kiekvienam adreanalino fanatikui suteiks būtent tai, ko jis ieško. Kiekvienas, kuris užsiima šiuo sportu visų pirma turi suderinti koordinaciją ir balansą, kurie yra būtini siekiant sėkmingai mėgautis šiuo sportu, o vėliau tai įvykdęs sportininkas galės mėgautis didžiuliu greičiu ir staigiais posūkiais, adreanalinu, užliečiu jo kūną atliekant kaskadinį triuką.

Kadangi downhill sportu nemokant važiuoti longboard riedlente užsiimti nepavyks, kiekvienam yra siūloma puiki išeitis prieš perkant savo riedlentę – longboard nuoma. Išsinuomavęs longboard riedlentę kiekvienas galės išmokti ją valdyti, o po to jau ir įsigyti savąją ir drąsiai žengti į downhill trasą.

Vežu / važiuoju į stovyklą!

Važiuoji  į Jubiliejinę stovyklą mašina ir turi laisvą vietą?

Ieškai kaip patogiai nuvykti į Telšius?

O gal ieškai bendrakeleivių su gera nuotaika kelionei viešuoju transportu?

Garsiai skelbkis* ir galbūt rasi tobulą bendrakeleivį!